Fremmøte, felles timeplan m/måltider

Søndag

(NB! Nøyaktig fremmøte pga. smittevern. Ikke gå inn før ditt oppmøte, da andre har oppmøte rett før)


Festivalorkester, leder Soon-Mi Chung Barratt-Due

Smittevernansvarlig Hedvig Montgomery

1500 Oppmøte/registrering

1530-1720 Øvelse - Sal Norefjell

1730 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (spiller)

2030 Lærere og Alumni

Kammerstrykerne, leder James Herstatt

Smittevernansvarlig Cathrine Solberg

1500 Oppmøte/registrering

1530-1720 Øvelse - Sal E

1730 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (høre på)


Småstrykerne, leder Maria Alejandra Conde Campos

Smittevernansvarlig Renate Martinsen

1515 Oppmøte/registrering

1545-1645 Øvelse - Sal D

1700 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (høre på)


Ungdomsorkesteret, leder Per Kristian Skalstad

Smittevernansvarlig Åse Klæboe Booth

1530 Oppmøte/registrering

1600-1750 Øvelse - Sal A

1800 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (høre på)


Slagverkensemblet, leder Kjell Tore Innervik

Smittevernansvarlig Elisabeth Svarstad

1530 Oppmøte/registrering

1600-1750 Øvelse (kommer)

1800 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (høre på)


Juniorstrykerne, leder Beatrice Siegrist Bjørnsen

Smittevernansvarlig Kirsti Liodden

1600 Oppmøte og registrering

1630-1820 Øvelse - sal Vikerfjell

1830 Middag

1900 Informasjonsmøte - Sal Norefjell

1930 Festivalkonsert - Sal Norefjell (høre på)


Mandag-torsdag

Individuell timeplan

Individuell timeplan deles ut på kurset.
Egenøving: hvor mye du skal øve avtaler du med lærer og tidspunkt avtales
mellom romkamerater.

Frokost mandag-torsdag

0700-0720 Slagverkensemblet
0700-07
20 Kammerstrykerne
0720-0740
Juniorstrykerne
0700-0745 Festivalorkester
0740-0800
Småstrykerne
0800-0820
Ungdomsorkesteret

Lunsj mandag-onsdag

1200-1230 Ungdomsorkesteret
1230-1300
Småstrykerne
1230-1300 Slagverkensemblet
1300-1330 Juniorstrykerne
1330-1400
Festivalorkester & Kammerstrykerne

Lunsj torsdag

1200-1230 Ungdomsorkesteret
1200-1230 Slagverkensemblet
1230-1300 Juniorstrykerne
1300-1330
Småstrykerne
1330-1400 Festivalorkester & Kammerstrykerne

Middag mandag-onsdag

1800-1830 Småstrykerne
1800-1830 Slagverkensemblet
1830-1900 Juniorstrykerne
1900-1930
Festivalorkester & Kammerstrykerne
1930-2000
Ungdomsorkesteret

Lærere, Alumni og 3 ledere kommer når de kan.

Middag torsdag

1800-1830 Småstrykerne
1800-1830 Slagverkensemblet (de yngste)
1830-1900
Juniorstrykerne

2100-2130 Ungdomsorkesteret (matpakke før konserten)
2100-2130 Slagverkensemblet (de eldste) (matpakke før konserten)
2130-2200 Kammerstrykerne (matpakke før konserten)
2130-2200 Festivalorkester (matpakke før konserten)

Huskonserter mandag-onsdag

1200 Festivalorkesteret & Kammerstrykerne - sal Norefjell
1200
Juniorstrykerne - sal B (amfi)
1300
Ungdomsorkesteret - sal Norefjell
1700
Festivalorkesteret & Kammerstrykerne - sal Norefjell
1830
Ungdomsorkesteret - sal Norefjell


Huskonserter torsdag

1200 Småstrykerne - sal Norefjell
1300
Ungdomsorkesteret, Slagverksensemblet, Valgfagskonsert - sal Norefjell
1900
Småstrykerne valgfagskonsert - sal Norefjell
1930
Juniorstrykerne valgfagskonsert - sal Norefjell


Festivalkonsert torsdag i Hønefoss kirke

(Husk matpakke, drikke, konserttøy, notestativ, noter og instrument)

1700 Transport Festivalorkesteret
1720 Transport Kammerstrykerne
1740 Transport Ungdomsorkesteret
1800-1815 GP - sitteprøve Festivalorkesteret
1820-1835 GP - sitteprøve Kammerstrykerne
1840-1855 GP - sitteprøve Ungdomsorkesteret
1930 Festivalkonsert
2030 Transport Ungdomsorkesteret
2040 Transport Kammerstrykerne
2050 Transport Festivalorkesteret


Fredag

Frokost

0700-0720 Slagverkensemblet
0700-0720
Kammerstrykerne
0720-0740
Juniorstrykerne
0700-0745
Festivalorkester
0740-0800
Småstrykerne
0800-0820
Ungdomsorkesteret


Konsert Småstrykerne & Ungdomsorkesteret

0830-0930 Småstrykerne Generalprøve - Sal E
0830-0930 Ungdomsorkesteret Generalprøve - sal Vikerfjell
0930-1015 Utsjekk
1030 Rigge seg til i konsertsal
1100-1145 KONSERT Vikerfjell

Konsert Juniorstrykerne & Kammerstrykerne

0830-0930 Utsjekk
0945-1045 Juniorstrykerne Generalprøve - Sal A
0945-1045 Kammerstrykerne Generalprøve - Sal D
1045-1115 Utsjekk
1130 Rigge seg til i konsertsal
1200-1245 KONSERT Norefjell


Konsert Festivalorkesterets kammergrupper & Slagverkensemblet

0830-0930 Utsjekk
xxxx-xxxx GP avtales
1100-1145 KONSERT Vikerfjell
1200-1245 KONSERT Norefjell


Lunsj

1200-1230 Småstrykerne
1230-1300
Ungdomsorkesteret
1300-1330
Juniorstrykerne
1330-1400
Festivalorkester & Kammerstrykerne & Slagverkensemblet


MÅLTIDER

Det er tre måltider - frokost, lunsj og middag. Alle måltider serveres på tallerken, og hvert enkelt orkester sitter sammen og spiser til fast tid.

Det deles ut fukt/müslibar eller annen snack to ganger per dag i tillegg.

Som vanlig selger hotellet is til de som ønsker det. Se nøye på timeplanen din, og planlegg snacks/is/frukt etter behov når det er langt mellom måltidene.

FRITIDSAKTIVITETER

Det vil bli arrangert ulike felles fritidsaktiviteter og sosiale sammenkomster innenfor hvert orkester, i samarbeid med deltakere og foresatte som er på hotellet.

Les om badetider i svømmehallen her.